Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (2024)

E-MAIL
KOPIUJ LINK

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Małżonkowie właśnie ogłosili, że spodziewają się swojego drugiego dziecka. "Wiele musieliśmy zmienić, aby móc być razem i wiele wzajemnie się od siebie nauczyć" — zaznaczał popularny prezenter, wspominając moment poznania ukochanej.

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (1)

12 Zobacz galerię

  • Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (2)
  • Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (3)
  • Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (4)

Instagram/krzysztofibisz

  • Krzysztof Ibisz 13 sierpnia 2021 r. poślubił Joanną Kudzbalską
  • Para bardzo długo trzymała swój związek w tajemnicy. Do ich pierwszego spotkania doszło w lutym 2020 r.
  • Małżonkowie doczekali się syna - Borys przyszedł na świat we wrześniu 2022 r. Wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami
  • W jednym z wywiadów żona prezentera Polsatu zdradziła, jak wyglądały ich pierwsze randki oraz jakie relacje łączą ją obecnie z byłymi żonami gwiazdora, oraz jego dziećmi
  • Więcej takich historii znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Krzysztof Ibisz w połowie sierpnia 2021 r. poślubił Joannę Kudzbalską. Zakochani długo trzymali wszystko w tajemnicy, jednak po udanej ceremonii szybko pochwalili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Ślub gwiazdora Polsatu z półfinalistką 2. edycji "Top Model" był sporym zaskoczeniem dla wielu, zwłaszcza że oboje wcześniej raczej nie afiszowali się swoim uczuciem publicznie. Wybranka Krzysztofa Ibisza jest od niego młodsza o 27 lat, a z zawodu jest lekarką. W jednym z wywiadów zdradziła, że kiedy spotkała swojego męża, niewiele wskazywało na to, że mogą stanąć na ślubnym kobiercu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska poznali się w pandemii. "Nie była to prosta droga"

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz poznali się w lutym 2020 r. W 4. rocznicę pierwszego spotkania prowadzący "Taniec z gwiazdami" opublikował w mediach społecznościowych post, podkreślając, że początki jego związku nie były łatwe.

To już cztery lata od naszego poznania. Wiele musieliśmy zmienić, aby móc być razem i wiele wzajemnie się od siebie nauczyć. Nie była to prosta droga. Wiemy coraz lepiej jak możemy się wzajemnie uszczęśliwiać i że nie ma na tym świecie nic cenniejszego niż szczęśliwa rodzina

— zaznaczył.

Para co jakiś czas zdradza nieco więcej szczegółów na temat swojej relacji. W maju 2024 r. ogłosili, że spodziewają się swojego drugiego dziecka. Wspominając swoje początki, zaznaczali, że choć uczucie dopadło ich szybko, to nie od razu było wiadomo, że skończą z obrączkami na palcach.

Joanna i Krzysztof Ibiszowie. Historia związku

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (5)

Andras Szilagyi / MW Media

Jak zdradziła Joanna Ibisz w wywiadzie dla magazynu "Pani", małżonkowie poznali się na początku pandemii COVID-19 w klubie sportowym. "Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha" – zdradziła i dodała: "On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę".

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (6)

Instagram/krzysztof_ibisz_official

"Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba" — opowiadał Krzysztof Ibisz w programie Izabeli Janachowskiej.

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (7)

Jacek Kurnikowski / AKPA

Wybranka Krzysztofa Ibisza od dłuższego czasu nie ma w domu telewizora i kojarzyła przyszłego męża wyłącznie z wcześniejszych lat. Ta sytuacja była przyczyną zabawnego nieporozumienia. "Na początku znajomości, gdy mówił o nagraniach »Tańca z gwiazdami«, pogratulowałam mu udziału w tanecznym show. Roześmiał się: on ten program prowadzi" – wspominała.

Początki znajomości Krzysztofa i Joanny Ibiszów nie zwiastowały happy endu. Mężczyzna w towarzystwie byłej uczestniczki "Top Model" był bowiem mocno rozkojarzony. "Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej. Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha..." – zaznaczyła żona Krzysztofa Ibisza.

O tym, że ich związek jest poważny, fani Krzysztofa Ibisza dowiedzieli się na początku 2021 r. Wówczas w mediach społecznościowych zakochani pokazali fotografię z zaręczyn. Joanna Kudzbalska przyznała, że "to pytanie" usłyszała w Wigilię. "Byliśmy sami i to był akurat dobry moment. Krzysztof zrobił taki prezent — pudełko w pudełku i tak się wzruszył, że w ogóle nie klęknął, tylko stanął przede mną, i ja nie wiedziałam, co dalej z tym pierścionkiem" — podkreśliła.

Jak się później okazało, to były drugie oświadczyny Krzysztofa Ibisza. Za pierwszym razem prezenter zrobił ukochanej niespodziankę, która... nie wypaliła. "Wykupiłem billboard w centrum Warszawy, gdzie były dwa jabłka, ponieważ symbolem naszej miłości są dwa jabłka. Taki, że jak Asia wychodziła na balkon swojego starego mieszkania, to po prawej ręce był ten billboard, czyli było »Asiu, kocham Cię« i dwa jabłka w sercu" — opowiadał Ibisz.

Ślub Joanny i Krzysztofa Ibiszów odbył się 13 sierpnia 2021 r. w podwarszawskich Markach. Jak później zdradził prezenter, zaproszenia były drukowane dwukrotnie, ponieważ z powodu pandemii zmianie uległa data ceremonii. Podczas wesela o muzykę, która "zbuduje atmosferę, a następnie porwie ludzi do tańca" zadbali zaprzyjaźnieni z parą DJ-e. Jak zdradziła z kolei żona Krzysztofa Ibisza, jedną z atrakcji, która zrobiła furorę, były lody serwowane gościom w dużych ilościach.

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (8)

Piotr Andrzejczak / MW Media

Joanna Ibisz, pytana o relacje z poprzednimi żonami swojego ukochanego, oraz o to, jak dogaduje się z dziećmi z poprzednich związków prezentera Polsatu, mówi: "Nie przestraszyłam się, że to jego trzecie małżeństwo. Staramy się mieć dobre relacje z poprzednimi żonami i z dwoma synami Krzysia. Czasem jadamy razem obiady, spędzamy święta. Pomaga to, że nie zbudowaliśmy swojego szczęścia na ich nieszczęściu. Nie ja byłam przyczyną rozstań".

We wrześniu 2022 r. Joanna i Krzysztof Ibiszowie zostali rodzicami Borysa. W rozmowie z Damianem Michałowskim w podcaście "Między nami rodzicami" prezenter przyznał, że był z żoną przy narodzinach syna. "Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją" — podkreślał.

"To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz, czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał" — dodał.

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (9)

Andras Szilagyi / MW Media

Borys jest trzecim synem Krzysztofa Ibisza. Jego starsi synowie — Maksymilian i Vincent — mają obecnie kolejno 25 i 18 lat. Zapytany o to, czy widzi różnicę między tym, jakim jest rodzicem obecnie, a jakim był przed laty, w rozmowie z Plejadą powiedział: — Być może są super ojcowie w wieku lat 20, ale wydaje mi się, że z wiekiem bardziej dochodzimy do wniosku, że w życiu tego dziecka nie da się nic przewinąć i drugi raz przeżyć. Raz powie pierwsze słowo, raz zje pierwszy stały pokarm, raz pierwszy raz uśmiechnie się do nas i trzeba celebrować te chwile, być w tym procesie.

Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (10)

MW Media

Vincent, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz w lutym 2024 r. skończył 18 lat. Nastolatek chętnie pojawia się z tatą na różnych wydarzeniach branżowych. "Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście" — pisał w 2020 r. na Instagramie dumny Krzysztof Ibisz.

Na początku 2024 r. Krzysztof i Joanna Ibiszowie zdecydowali się na poważny krok. Wyprowadzili się w mieszkaniu przy ul. Wilczej w Warszawie. To jedno z nielicznych miejsc w śródmieściu stolicy, które zachowały przedwojenną zabudowę. Powstał tu pierwszy warszawski hotel boutique, a także domy miało wiele znanych postaci, takich jak Bolesław Prus czy pianista Roman Jasiński. "Ostatnie minuty na Wilczej, a wspomnień na lata" — napisał Krzysztof Ibisz, publikując zdjęcie "na kartonach".

Ich rodzina wkrótce znowu się powiększy. Czy tym razem na świecie pojawi się wymarzona córka Krzysztofa Ibisza? Czas pokaże.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku , Instagramie, YouTubie i TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: plejada@redakcjaonet.pl.

KGL

Źródło: Media

Data utworzenia:

21 maja 2024 19:55

Tematy: Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, Joanna Kudzbalska, Związki gwiazd

To również Cię zainteresuje

Tylko w onecie Organizatorzy festiwalu w Opolu zrywają z 22-letnią tradycją. "Zmienia się koncepcja" Aleksandra Żebrowska w kolejnej ciąży? Wideo trafiło do sieci. Kolega tłumaczy Tylko w onecie Karolina Gilon trenuje przed startem śniadaniówki Polsatu. Już wybrała sobie współprowadzącego Syn Krzysztofa Rutkowskiego wsiadł za kółko sportowego BMW. Był to prezent na komunię Krępująca wpadka Young Leosi na Juwenaliach. Wszystko się nagrało Grzegorz Skawiński pokazał się bez okularów. Fani zgodni: całkiem inny człowiek!
Krzysztof Ibisz oświadczał się trzeciej żonie dwa razy. "Wiele musieliśmy zmienić" (2024)

FAQs

Co powiedział Krzysztof Ibisz? ›

Prowadzący wspomniał m.in., że teraz "ćwierćfinał może być na najwyższym tanecznym poziomie". Wiele osób odczytało słowa prezentera jako wbicie szpili "królowej życia". Na instagramowym profilu "Tańca z Gwiazdami" natychmiast pojawiły się komentarze oburzonych fanów.

Kim jest trzecia żona Ibisza? ›

Para wzięła ślub 14 sierpnia 2021 r. Między małżonkami jest 27 lat różnicy. Małżonka Krzysztofa Ibisza pochodzi z Wrocławia. 29-letnia Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali w Warszawie.

Ile razy był żonaty Ibisz? ›

Krzysztof Ibisz aż trzy razy brał ślub i z każdą ze swoich żon doczekał się syna.

Z kim obecnie jest Ibisz? ›

Niedawno, bo w 2021 roku Krzysztof Ibisz po raz kolejny zawarł związek małżeński. Tym razem wybranką jego serca została Joanna Kudzbalska. Wesele odbyło się w wielkiej tajemnicy, gościom odebrano nawet telefony komórkowe! Teraz para doczekała się syna, Borysa.

Z czego jest znany Krzysztof Ibisz? ›

współwłaściciel agencji PR "Ibisz Media Productions" Sp. z o.o. 1997-2000 Telewizja TVN - dziennikarz, producent, prezenter. Programy autorskie: "Ibisekcja", "Wszystko albo nic", "Ibisz, gwiazdy, muzyka". Prowadził także programu "Zostań Gwiazdą", "Gorączka Złota".

Jaką szkołę skonczyl Ibisz? ›

Rozwój kariery Krzysztofa Ibisza

W 1988 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi.

Ile lat ma Ibis? ›

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Ma więc już 58 lat. Jest absolwentem LIII LO w Warszawie, wydziału aktorskiego PWSTTiF w Łodzi oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Jakim lekarzem jest Joanna Ibisz? ›

Jestem dyplomowanym lekarzem Medycyny Stylu Życia z ramienia International Board of Lifestyle Medicine oraz członkiem British Society of Lifestyle Medicine. Otrzymałam Dyplom Specjalisty Akupunktury z ramienia Polskiego Towarzystwa Akupunktury.

Co robi Anna Nowak Ibisz? ›

Anna Nowak-Ibisz w wiosennej ramówce TVN Style prowadzi program pt. "Anka testuje internety". Wcześniej była też gospodynią "Zawodowej Anki", a przez wiele lat programu "Pani Gadżet".

Kiedy Ibisz zostanie ojcem? ›

W czwartek żona prezentera wzięła udział w warsztatach dla kobiet w ciąży. Jak wypadła? Krzysztof i Joanna Ibiszowie od niespełna trzech lat stanowią udane małżeństwo. We wrześniu 2022 roku zakochani doczekali się syna Borysa.

Czy Krzysztof Ibisz jest w związku? ›

"Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz". Tymi słowami opatrzył swój post Krzysztof Ibisz. Teraz gdy są już szczęśliwym małżeństwem, coraz częściej i chętniej opowiadają o swoim związku.

Jak mieszka Anna Ibisz? ›

Anna Nowak Ibisz mieszka w domu, który wybudował jej tata. Wnętrza jej domu można zobaczyć w wielu odcinkach Pani Gadżet, choć oczywiście prezenterka nie pokazuje nam wszystkich wnętrz. Anna Nowak Ibisz mieszka z nastoletnim synem i ukochane koty.

Czym zajmuje się żona Ibisza? ›

W sierpniu Krzysztof Ibisz po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, którą mogą kojarzyć widzowie TVN. Było blisko, by została ona zwyciężczynią programu Top Model. Obecnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarka.

Ile lat ma Kudzbalska? ›

Na początku roku Joanna Kudzbalska pochwaliła się w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym. Para wzięła ślub 14 sierpnia 2021 r. Między małżonkami jest 27 lat różnicy. Małżonka Krzysztofa Ibisza pochodzi z Wrocławia. 29-letnia Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali w Warszawie.

Ile lat ma Krzysztof Ibisz Wikipedia? ›

Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm I kadencji.

Co się dzieje z Ibiszem? ›

Od 2000 roku związał się zawodową z Polsatem, gdzie pracował przy produkcji najpopularniejszych formatów. Ile lat ma Krzysztof Ibisz? W tym roku prezenter obchodził 58 urodziny. W 2023 roku wziął udział w jednej z edycji programy Twoja twarz brzmi znajomo oraz prowadził program Łowcy nagród.

Co słychać u Krzysztofa Ibisza? ›

Krzysztof Ibisz zostanie tatą czwarty raz. Jego żona opublikowała na Instagramie wpis i oznajmiła swoim fanom, że razem z Krzysztofem spodziewają się powiększenia rodziny. Internauci zalali ich falą gratulacji i ciepłych słów. Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna oznajmili światu, że ich rodzina się powiększa.

Kiedy urodził się Ibisz? ›

Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm I kadencji.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Zonia Mosciski DO

Last Updated:

Views: 6007

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Zonia Mosciski DO

Birthday: 1996-05-16

Address: Suite 228 919 Deana Ford, Lake Meridithberg, NE 60017-4257

Phone: +2613987384138

Job: Chief Retail Officer

Hobby: Tai chi, Dowsing, Poi, Letterboxing, Watching movies, Video gaming, Singing

Introduction: My name is Zonia Mosciski DO, I am a enchanting, joyous, lovely, successful, hilarious, tender, outstanding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.